Optiker- og brillekjeden Okkult har åpnet dørene
Den nye optiker- og brillekjeden Okkult åpnet dørene 1. august. Dette er deres andre butikk i Norge, som nå ligger i 2. etg, ny del på Ski Storsenter.

Hvem er Okkult?
Okkult tilbyr alltid gratis synssjekk og briller til faste rimelige priser. Her får du progressive-, enstyrke- og solbriller i skandinavisk design, uten overraskende tillegg. Dersom du trenger en grundigere synssjekk og øyehelseundersøkelse, kan du bestille time hos optikeren i butikken slik at du får dekket akkurat ditt behov.
Egendesignede brillemodeller
Okkult har et bredt utvalg egendesignede brillemodeller som passer til alt fra den klassiske typen, til den mer fashionable. Sortimentet vokser hver sesong med modeller som tas fantastisk godt i mot av nye og eksisterende kunder.
Besøk Okkult i åpningsuken og få 20% rabatt på valgfri brille, enten om det er optiske briller eller solbriller! De ansatte ser stort frem til å ta deg i mot i sin nye butikk og bli en del av Ski Storsenter.